Kā iekrāt naudu lielākiem pirkumiem?

 

Lielāku pirkumu veikšana var būt liela problēma un iemesls, lai mēs meklētu iespēju aizņemties kādu kredītu. Taču, kredīts ir vieglākais ceļš kuru varat izvēlēties, šādai vajadzībai ir pieejams ceļš kurš nav tik ātrs un prasa no jums daudz vairāk, bet tas pavisam noteikti būs izdevīgāks. Šis ceļš ir iekrājumu veidošana.


Neviens nebūs pārsteigts dzirdot, ka savas naudas izmantošana būs daudz izdevīgāka par aizņemšanos. Protams, lai sakrātu naudu nākas ilgāku laiku taupīt, skaitīt naudu kuru tērējat, gaidīt līdz varēsiet atļauties šo pirkumu, bet jūs izvairīsieties no saistībām pēc šī pirkuma veikšanas. Aizņemoties kredītu, jūs būsiet sasaistīts ar aizdevēju uz ilgāku laiku, turklāt, jums nebūs iespējas pārdomāt, atlikt vai darīt ko citu. Ja jūs veidojat iekrājumus, tas būs ilgāk, bet jūs varat savilkt jostu un veikt pirkumu ātrāk vai varat to atlikt, varat atteikties no tā pavisam, ja pārdomājat. No kredīta nevarēsiet tik vienkārši atteikties.


Lai iekrātu naudu kādam konkrētam pirkumam, jums ir jāsaprot vai vēlaties šo pirkumu veikt un uz ko esat gatavi, lai to izdarītu pēc iespējas ātrāk. Šeit, lielā mērā, viss ir atkarīgs no jūsu vēlmes un gatavības. Ja patiešām vēlaties to darīt un darīt to pēc iespējas ātrāk, varat uz kādu brīdi pat diezgan kardināli ieviest taupības pasākumus savā dzīvē.


Lai rastu veidus kā ietaupīt jums ir jāpārskata savi izdevumi un tas ir jācenšas darīt pilnīgi objektīvi. Iespējams varat lūgt palīdzību kādam no malas, šādi varat gūt patiešām objektīvu viedokli par saviem izdevumiem un ieradumiem. Pašiem var būt grūti saprast no kā var atteikties, jo mums, mūsu ieradumi, liekas pavisam normāli un tur nav lieku izdevumu.


Lai ietaupītu ir jāspēj atteikties no dažām lietām. Piemēram, ja ik nedēļu dodaties atpūsties, lai iekrātu, jums var nākties atteikties no šī ieraduma vai to samazināt. Ja veidojat iekrājumus konkrētam pirkumam, ir jāsaprot – šie taupības pasākumi ir uz noteiktu laiku. Jums nav jāatsakās no visa uz visiem laikiem, turklāt, vairāk varēsiet atlikt ik mēnesi, jo ātrāk sakrāsiet nepieciešamo summu un taupība varēs beigties.


Ļoti daudzi no mums pārskatot savus izdevumus, atklātu ka ļoti liela naudas summa tiek tērēta pārtikai. Tā ir pārtika ko pērkam mājām, tie ir izdevumi par ēšanu ārpus mājas un tamlīdzīgi. Šie izdevumi ir tie, kur var rast veidus ietaupīt. Atsakoties no kafejnīcām un ēdot mājās gatavoto var diezgan daudz ietaupīt. Arī dažādi našķi un citas lietas kas nav mums prioritāras, nav no tā visa jāatsakās, bet to var ierobežot.


Lai iekrātu konkrētu naudas summu, nav jāpievēršas ilglaicīgām lietām, kā atteikšanās no pakalpojumiem par ko ir jāmaksā. Ja tas ir iespējams, protams, bet jums ir nepieciešams sakrāt konkrētu summu un to vajag pēc iespējas ātrāk. Tāpēc varat uz īsu brīdi apcirpt to ko ir iespējams, bet nav obligāti atteikties no lietām kas, pēc plānotā pirkuma, būs vajadzīgas vēlāk. Izlemiet kādu summu vēlaties atlikt katru mēnesi, nevis atlieciet cik paliek, bet atlieciet šo summu un tad rēķiniet pārējo. Šādā veidā jums ir noteikta naudas summa visam citam, bet ja nu patiešām nekas nesanāk, jums tomēr ir nauda kuru varat izmantot.


Svarīgākais šajā situācijā ir tas, ka jūs paši vēlaties iekrāt. Tie nav nezināmiem mērķiem paredzēti līdzekļi, jūs vēlaties šo pirkumu veikt, tāpēc iekrāt būs vieglāk.

Izmantotie avoti: kkplatvija.lv

 

Copyright 2016 © Rzalupe.lv, All Rights Reserved.