Vai pirkt portatīvo datoru kredītā?

 

Pirkt vai nepirkt portatīvo datoru ar kredīta palīdzību?

Sāksim ar to, ka vispirms ir jānoskaidro kāda ir nepieciešamā prece, šoreiz par piemēru ņemsim portatīvo datoru, jo tieši šī lieta mūsdienās ir vajadzīga un nepieciešama gandrīz ikvienam. Tagad ir jāsaprot cik lielu naudas summu maksā portatīvais dators, tas protams ir ļoti strikti atkarīgs no tā, kādām vajadzībām ir nepieciešams šis dators. Ja dators vajadzīgs tikai dokumentu rakstīšanai un interneta pārlūkošanai, tad šajā gadījumā derēs pat visparastākie datori, tomēr ja Jums nepieciešams dators ar kuru vajadzēs rediģēt bildes vai videoklipus, kā arī  spēlēt spēles, tad viennozīmīgi būs jāskatās uz augsta līmeņa portatīvajiem datoriem. Par piemēru ņemsim portatīvo datoru, kas maksā 500 Eiro, šādā cenā var nopirkt salīdzinoši labu portatīvo datoru, bet ja gribēsiet pirkt augstākā līmeņa portatīvos datorus, tad cena sāksies no aptuveni 700 Eiro. 


Tagad ir jāsaprot vai 500 Eiro priekš Jums ir daudz vai maz, tieši tāpat ir jāsaprot, vai šis portatīvais dators ir nepieciešams tūlīt uz „sitiena”.  Jo ja vēlaties ņemt datoru kredītā, tad  visticamāk tas būs ārkārtēji svarīgs nepieciešamības gadījums, jo ņemot portatīvo datoru kredītā varat lieki pārmaksāt.


Taču ir kāds – bet! Mūsdienās ātro kredītu kompānijas pirmo kredītu dod bez maksas, tas nozīmē, ka līdz konkrētai naudas summai pirmo kredītu varat paņemt bez maksas, taču šīs summas parasti svārstās līdz 350 – 400 Eiro. Ja Jūs atrodat  datoru par šādu summu un tajā ir viss, kas Jums nepieciešams, tad pavisam noteikti ir jēga pirkt datoru kredītā, taču ja vēlaties sev jaudīgu datoru un tā cena ir vismaz 500 Eiro, tad par šo lēmumu Jums nāksies padomāt. Tagad ir jānoskaidro situācija – cik ļoti nepieciešams Jums ir šis dators, otrkārt – vai Jums nepietiek ar datoru, kura cena ir aptuveni 400 Eiro, jo šajā gadījumā, Jūs varēsiet iegūt pirmo kredītu bez maksas, taču ja vēlaties ņemt portatīvo datoru kredītā, kura cena ir 500 Eiro un uz augšu, tad Jums papildus katru mēnesi būs jāmaksā konkrēti procenti, kas beigu beigās nemaz tik izdevīgi, kā sākumā varētu likties.


Ja tomēr esat nolēmis ņemt 500 Eiro vērto portatīvo datoru kredītā, tad pirmais, kas Jums ir jāizdara – jāapsēžas pie galda un jāsaraksta visi ienākumi un izdevumi, lai saprastu to, vai būsiet spējīgs samaksāt konkrēti ikmēneša maksājumu par kredītā paņemto datoru. Atcerieties, ka vienmēr jārēķinās ar lielāku naudas summu, jo nekad nevar zināt, kad naudu vajadzēs steidzamiem un ārkārtējiem gadījumiem.


Tiklīdz to esat izdarījuši, jāsaprot vai būsiet spējīgs samaksāt ikmēneša maksājumu, ja domājat, ka jā, tad varat ņemt šo 500 Eiro vērto portatīvo datoru, ja finanses neatļauj, tad labāk aizmirstiet par šādu iespēju, jo pirkt portatīvo datoru šāda lieluma summās, pie tam kredītā – nebūs īpaši labākais variants. Šāda iespēja būtu jāizmanto tikai tad, ja portatīvais dators būtu tiešām ļoti nepieciešams, bet tikai un vienīgi ar pārdomātām finansēm, lai nākotnē droši varētu samaksāt par kredītu. Bet vislabākais ieteikumus  - Jūs droši varat pirkt portatīvo datoru kredītā, ja pērkat līdz summai, ko izsniedz ātro kredītu kompānija, kā pirmo un bezmaksas kredītu, līdz ar to Jums nebūs jāmaksā nekādi procenti, bet tikai tā summa, ko aizņēmāties, un ņemot patreizējo tehnoloģijas attīstību, mūsdienās par 400 Eiro var nopirkt salīdzinoši labu un jaudīgu portatīvo datoru.

 

Copyright 2016 © Rzalupe.lv, All Rights Reserved.