Kredīta saņemšanas vecums

 

Šī situācija padara 19 gadus vecus jauniešus par ķīlniekiem starp gadiem. Pilngadība jau ir sasniegta, bet ātro kredītu nevar saņemt līdz nākamajai dzimšanas dienai. Protams, pastāv citas iespējas kā var aizņemties, bankas un citi aizdevēji izvērtē arī 18 un 19 gadīgu klientu pieteikumus, bet ātrie kredīti ir grūti iegūstami.


Šī politika ir ieviesta, jo aizdevēju acīs risks ir pārāk liels, īpaši, ņemot vērā ka cilvēku grupa kas varētu aizņemties un ir vecumā no 18 līdz 200 gadiem ir diezgan maza. Tāpēc aizdevēji ir noteikuši minimālo vecumu kā 20 gadus, lai nenāktos izskatīt jauniešu pieteikumus un uzņemties lielākus riskus izsniedzot kredītus cilvēkiem kas vēl nav gana atbildīgi un patstāvīgi, lai patiešām spētu atbildēt par savu rīcību un sekām. Tas nav īpaši godīgi, ņemot vērā ka vecums ir tikai viens faktors kurš būtu jāņem vērā pieņemot šo lēmumu, turklāt ne tas lielākais. Svarīgāk ir vai šis cilvēks strādā, vai nav citu kredītu, vai spēs veikt aizdevuma atmaksu. Pēc dzimšanas gada to visu noteikt nevar, bet izvērtējot riskus un ieguvumus, tā šie aizdevēji ir rīkojušies.


Savā ziņā tas ir saprotams un pieņemams, galu galā, 19 gados vēl, patiešām, ir risks ka var aizņemties ballītei un šo lēmumu īpaši neapdomāt. Rezultātā var iekulties pamatīgās nepatikšanās. Tomēr vērtēt visus jauniešus pēc viena standarta nav pareizi. Ir arī jaunieši kuri jau 18 gados ir ļoti patstāvīgi un atbildīgi, šādos gadījumos šie kredīti varētu būt ļoti noderīgi, bet šīs iespējas ir ļoti ierobežotas. Par to gan nevajadzētu apvainoties vai dusmoties, ja ir nepieciešamība – ir iespējas, tās tikai vajag meklēt un izmantot pareizi. Esiet atbildīgi, arī 19 gados ir jāspēj pieņemt pareizi lēmumi.

Avots: http://www.kreditssms.lv/atrais-kredits-no-19-gadiem

 

Copyright 2016 © Rzalupe.lv, All Rights Reserved.